Strefa zabiegów na ciało

„Peeling solno – olejowy całego ciała”

Zabieg sprawia, że skóra staje się gładka i delikatna. Zaspokaja potrzeby każdej skóry, szczególnie z objawami utraty jędrności, elastyczności, spadku nawilżenia. Stymuluje mikrokrążenie, działa regenerująco i odmładzająco na całe ciało. Usunięcie zrogowaciałego naskórka pozwala na doskonałe wchłonięcie substancji aktywnych w dalszej części zabiegu.

Cena:

  • 50 min. – 130zł

„Czekoladowy rytuał”

Zabieg ujędrniająco-relaksujący, który odżywia, regeneruje, spala tkankę tłuszczową, jednocześnie poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Zabieg polecamy też kobietom w ciąży, ponieważ zapobiega powstawaniu rozstępów poprzez wzmocnienie tkanki, a ponadto doskonale relaksuje, stymulując zmysły zapachem i dotykiem.

Cena:

  • 90 min. – 150zł

„Dary natury”

Zabieg na plecy obejmujący peeling na bazie cukru brązowego z dodatkiem ekstraktu borowinowego i rozmarynu, otulający ciepłem okład borowinowy oraz głęboko relaksujący masaż pleców i karku na bazie oleju kokosowego. Poczujesz jak odpływa zmęczenie, a ciało nabiera lekkości.

Kwasy huminowe, białka, enzymy, estrogeny i związki bituminowe zawarte w borowinie regenerują przeciążone tkanki - zwiększają ich ukrwienie oraz uaktywniają reakcje, które powodują wzrost metabolizmu komórkowego. Kwasy tłuszczowe z oleju kokosowego głęboko wnikają w skórę, odżywiają i nawilżają. Antybakteryjne właściwości kwasu laurowego ułatwiają detoksykację.

Schemat zabiegu:

- intensywny peeling pleców,

- rozgrzewający okład borowinowy,

- relaksujący masaż pleców i karku.

 

Czas zabiegu 50minut.

Cena: 130zł