Strefa masażu

„Masaż klasyczny”

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Cena:

 • 15 min. – 35zł
 • 30 min. – 60zł
 • 50 min. – 100zł

„Masaż gorącym miodem”

Zabieg z użyciem gorącego miodu, wyczuwanych aromatycznych pyłków kwiatowych oraz naturalnych olejków daje niesamowite doznania, pozostawia skórę aksamitnie gładką, odżywioną i ujędrnioną. Masaż miodem wyciąga toksyny z coraz głębszych warstw skóry, powoduje oczyszczanie komórkowe, otwiera pory i dotlenia. Charakterystyczne dla tego masażu techniki działają rozluźniająco na powierzchowne i głębokie partie mięśni. Szczególnie polecany dla osób wykonujących pracę w pozycji siedzącej.

Cena:

 • 30 min. – 70zł

Zmysłowy masaż gorącą czekoladą”

Masaż polega na użyciu prawdziwej czekolady, która pieści Twoje ciało. Zabieg jest porywający, prawdziwie zmysłowy, wprowadza w świat zapachu, dotyku oraz ciepła.. Jest to prawdziwa uczta dla ducha i ciała. Czekolada kryje w sobie naturalne antytoksyny, polifenole i taninę. Przede wszystkim powoduje pobudzenie wydzielania endorfin, które mają działanie antydepresyjne. Po takim zabiegu skóra jest aksamitnie gładka, nawilżona i bardzo odżywiona, a stres, zmęczenie i zły nastrój znikają

Cena:

 • 30 min. – 70zł
 • 50 min. – 120zł

Masaż gorącymi kamieniami”

Lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie. Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Przyjemne odczuwalne ciepło podczas zabiegu pomaga w przekazywaniu energii przy jej niedoborze albo w absorbowaniu nadmiaru nagromadzonej energii w chorej części ciała. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia.

Cena:

 • 30min. – 70zł
 • 50min. – 120zł

Masaż aromaterapeutyczny”

Masaż aromaterapeutyczny łączy w sobie właściwości tradycyjnej metody z działaniem olejków eterycznych. Olejek rozprowadzony na powierzchni skóry i odpowiednio wtarty reaguje z zakończeniami nerwowymi co daje natychmiastowy efekt odprężenia. Dodatkowo wcierane pachnidła mają swój zapach, który pacjent na bieżąco podczas zabiegu wdycha. Wdychanie odpowiednio dopasowanych kompozycji wspomaga produkcję hormonów szczęścia podczas odprężania ciała i umysłu. Masaż aromaterapeutyczny to relaks, odprężenie, harmonia energetyczna, łagodzenie bólu, napięć i stresu.

Pomoc w odprężeniu po ciężkim dniu…

Cena:

 • 30 min. – 60zł
 • 50 min. – 100zł

Masaż twarzy”

Masaż twarzy to jeden z ważniejszych czynników, jakie mogą przyczynić się do jej stanu ogólnego oraz młodego wyglądu. Korzystnie wpływa na strukturę skóry, podnosząc ją i likwidując szkodliwe napięcie mięśni, może też przyczynić się do opóźnienia jej starzenia. Skóra staje się również bardziej sprężysta i ujędrniona, dzięki temu, że rozmasowujące ruchy umożliwiają uporządkowanie splątanych włókien kolagenowych i elastynowych, które naturalnie budują jej strukturę.

Płynne ruchy w okolicach skroni przynoszą ulgę przy bólach głowy.

Cena:

 • 20 min. – 55zł

Masaż antycellulitowy bańką chińską”

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej.

Cena:

 • 30 min. – 60zł

Masaż relaksacyjny na ciepłym oleju”

Masaż relaksacyjny gorącymi olejami wykonywany techniką prowadzącą do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywraca stan naturalnej równowagi w organizmie pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Celem masażu jest równoległe działanie na jak największą powierzchnię ciała. Zabieg eliminuje zmęczenie, usuwa stres i zły humor poprzez wprowadzenie w stan głębokiego odprężenia za pomocą dotyku oraz ciepła.

Cena:

 • 30min. – 60zł
 • 50min. – 100zł