Nasz kompleks

Nawiązując do tradycji naszego kurortu oraz modnej w ostatnich latach filozofii SPA ( łac. Sanitas Per Aquam – zdrowie dzięki wodzie) oddajemy bezpłatnie do dyspozycji naszych Gości basen z wodą solankową, jacuzzi, saunę. Pływanie w basenie z przeciwprądem, gimnastyka w wodzie pod okiem wykwalifikowanego trenera, rozgrzanie organizmu w saunie lub błogie lenistwo w ciepłym jacuzzi z widokiem na góry, gdy bąbelki masują obolałe plecy – każda forma relaksu w wodzie prowadzi do odprężenia, wypoczynku, a co za tym idzie do zdrowia.

Najlepsze efekty jednak mogą Państwo uzyskać dzięki odpowiednie skomponowanej i przeprowadzonej przez profesjonalną kadrę kuracji. Konsultacja z lekarzem specjalistą pozwala dobrać zabiegi dostosowane do Państwa stanu zdrowia potrzeb organizmu .

Terapia w naszej świetnie wyposażonej bazie zabiegowej prowadzonej przez wykwalifikowaną kadrę rehabilitantów z pewnością pozwoli zapomnieć o bólu pleców, stawów i innych codziennych dolegliwościach.

Masaż bańką chińską lub gorącymi kamieniami, owocowe oczyszczenia, kawowa impresja to tylko kilka z naszych dodatkowych zabiegów dedykowanych wszystkim, którzy chcą przedłużyć swoją pierwszą lub drugą młodość.